Członkowie Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Gorce-Pieniny"

1.       Błachut Antonina

2.       Błachut Zdzisław

3.       Bochniak Magdalena

4.       Bodziarczyk Tomasz

5.       Borkowski Wiesław

6.       Chlebek Zbigniew

7.       Chryczyk Stanisław

8.       Ciesielka Iwona

9.       Ciesielka Joanna

10.   Cwynar Anna

11.   Dziubińska Joanna

12.   Faltyn Stanisław

13.   Florek Elżbieta

14.   Franasowicz Irena

15.   Franczyk Jan

16.   Fundacja Dzieci Pienin reprezentowana przez Pana Ryszarda Wojtarowicza

17.   Fundacja Rozwoju Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Maniowach reprezentowane przez Panią Dorotę Plewa

18.   Gmina Czorszyn reprezentowana przez  Pana Rafała Jandurę

19.   Gmina Krościenko nad Dunajcem reprezentowana przez Pana Grzegorza Szerszenia

20.   Gmina Ochotnica Dolna reprezentowana przez  Wójta Pana Stanisława Jurkowskiego

21.   Gminna Biblioteka Publiczna w Kluszkowcach reprezentowana przez Panią Joannę Bator

22.   Gminna Biblioteka Publiczna w Krościenku nad Dunajcem reprezentowana przez Panią Władysławę Bodziarczyk

23.   Gminna Biblioteka Publiczna w Ochotnicy Dolnej reprezentowana przez Monika Groń

24.   Gminne Centrum Kultury w Krościenku nad Dunajcem reprezentowane przez Pana Józefa Szałwie

25.   Góralskie Stowarzyszenie Agroturystyczne Koło Terenowe Czorsztyn reprezentowane przez Pana Andrzeja Mikołajewicza

26.   Góralskie Stowarzyszenie Agroturystyczne Koło Terenowe Krościenko reprezentowane przez Panią Danutę Machała

27.   Górecka Beata

28.   Gurbiel Zbigniew

29.   Hamerski Jan

30.   Hamerski Tomasz

31.   Hryc Danuta

32.   Jagieła Ewelina

33.   Jagieła Krzysztof

34.   Jagieła Wojciech

35.   Jaglarz Anna

36.   Jankowska Iwona

37.   Jurkowska Rozalia

38.   Jurkowski Krzysztof

39.   Jurkowski Wojciech

40.   Kacwin Elżbieta

41.   Klub Sportowy „Sokolica” reprezentowany przez Pana Leszka Bobaka lub Panią Elżbietę Czubin -Orkisz

42.   Knapczyk Krzysztof

43.   Koszyk Wiktoria

44.   Królczyk Czesława

45.   Królczyk Stanisław

46.   Królczyk Tadeusz

47.   Kubas-Ormianin Teresa

48.   Kubik Krystyna

49.   Lach Zbigniew

50.   Ligas Jan

51.   Ligęza Krzysztof

52.   Lisiecki Łukasz

53.   Chlebek  Józef

54.   Majerczak Artur

55.   Majerczak Robert

56.   Markus Aneta

57.   Mastalska Agata

58.   Miasto i Gmina Szczawnica reprezentowana przez Wiceburmistrza Tomasza Moskalika

59.   Michałczak Stanisław

60.   Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy reprezentowany przez  Pana Piotra Gąsienicę

61.   Mierzyński Kazimierz

62.   Mikołajczyk Maciej

63.   Mikołajczyk Władysław

64.   Mikołajewicz Barbara

65.   Niewiadomska- Bochnak Beata

66.   Nowak Małgorzata

67.   Nowak Wojciech

68.   Noworolnik Jacek

69.   Noworolnik Stanisława

70.   Ochotnicza Straż Pożarna w Krośnicy reprezentowana przez Panią Martę Brząkała

71.   Oleksy Joanna

72.   Oleksy Józef

73.   Pawłowska Aneta

74.   Piątek Małgorzata

75.   Pieniński Oddział Związku Podhalan w Szczawnicy reprezentowany przez Annę Gębala

76.   Piszczek Zofia

77.   Plewa Cecylia

78.   Plewa Paulina

79.   Podgórska Jadwiga

80.   Polczyk Bolesław

81.   Polczyk Elżbieta

82.   Polskie Stowarzyszenie Flisaków Pienińskich reprezentowane przez Jana Sienkiwicza

83.   Ponicki Edward

84.   Ptaszek Grzegorz

85.   Rowerowo-Motocyklowy Klub Tylmanowa reprezentowany przez Pana Czesława Ligasa

86.   Runger Andrzej

87.   Rzymskokatolicka Parafia pw. Św. Marcina w Grywałdzie reprezentowana przez ks. Józefa Banię

88.   Skubisz Gerwazy

89.   Stowarzyszenie „Młodzi Inaczej” 60+ reprezentowane przez Barbarę Fiołkowską

90.   Stowarzyszenie Kobiet Pienińskich w Krościenku n.D reprezentowane przez Iwonę Martyniak lub Stanisławę Zarotyńską

91.   Szewczyk Leszek

92.   Szlachtowski Marcin

93.   Szlaga Jacek

94.   Szymański Edward

95.   Tabor Piotr

96.   Tabor Roman

97.   Tarchała Monika

98.   Urbaniak Maria

99.   Urbaniak Maria

100. Urbaniak Stanisława

101. Uzdrowisko Szczawnica  S.A.  reprezentowana przez  Prezesa Pana Christophe Mańkowskiego  lub Wiceprezesa Panią Gabrielę Kierzyk

102. Węgrzyniak Jan

103. Wiejski Ośrodek Kultury w Ochotnicy Dolnej reprezentowany przez Panią Monikę Jagieła lub Panią Halinę Jagieła

104. Wiejski Ośrodek Kultury w Ochotnicy Górnej reprezentowany przez  Panią Lucynę Rusnak

105. Wiejski Ośrodek Kultury w Tylmanowej reprezentowany przez Panią Kazimierę Jagieła

106. Wojtaszek Anna

107. Wojtaszek Szymon

108. Wspólnota Leśno – Gruntowa w Szczawnicy reprezentowana przez Kazimierza Salamona

109. Wyrostek Wioletta

110. Zachura Przemysław

111. Zaród Celina

112. Zborowski Jacek

113. Ziemianek Maria

 

114. Zachwieja Czesława