Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Stowarzyszenia:

1             Błachut Antonina

2             Błachut Zdzisław

3             Bodziarczyk Tomasz

4             Borkowski Wiesław

5             Centrum Kultury i Promocji w Krościenku nad Dunajcem reprezentowane przez Panią Annę Malik

6             Chlebek  Józef

7             Chlebek Zbigniew

8             Ciesielka Iwona

9             Ciesielka Tomasz

10           Cwynar Anna

11           Cyrwus Dorota

12           Dziubińska Joanna

13           Faltyn Stanisław

14           Franczyk Jan

15           Fundacja Dzieci Pienin reprezentowana przez Pana Ryszarda Wojtarowicza

16           Fundacja Rozwoju Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Maniowach reprezentowane przez Panią Dorotę Plewa

17           Gębala Anna

18           Gmina Czorsztyn reprezentowana przez Pana Krzysztofa Góreckiego

19           Gmina Krościenko nad Dunajcem reprezentowana przez Pana Grzegorza Szerszenia

20           Gmina Ochotnica Dolna reprezentowana przez  Pana Andrzeja Runger

21           Gminna Biblioteka Publiczna w Kluszkowcach reprezentowana przez Panią Joannę Bator

22           Gminna Biblioteka Publiczna w Krościenku nad Dunajcem reprezentowana przez Panią Weronikę Walkowską

23           Gminna Biblioteka Publiczna w Ochotnicy Dolnej repr. Monika Groń

24           Góralskie Stowarzyszenie Agroturystyczne Koło Terenowe Czorsztyn reprezentowane przez Pana Andrzeja Mikołajewicza

25           Góralskie Stowarzyszenie Agroturystyczne Koło Terenowe Krościenko reprezentowane przez Panią Danutę Machała

26           Górecka Beata

27           Hamerski Jan

28           Hamerski Tomasz

29           Jagieła Ewelina

30           Jagieła Wojciech

31           Jurek Jan

32           Jurkowska Rozalia

33           Jurkowski Krzysztof

34           Jurkowski Wojciech

35           Kabus-Ormianin Teresa

36           Klimek Marta

37           Knapczyk Krzysztof

38           Królczyk Czesława

39           Królczyk Stanisław

40           Królczyk Tadeusz

41           Kubik Krystyna

42           Lach Zbigniew

43           Ligęza Krzysztof

44           Lisiecki Łukasz

45           Majerczak Artur

46           Majerczak Robert

47           Markus Aneta

48           Mastalska Agata

49           Miasto i Gmina Szczawnica reprezentowana przez Wiceburmistrza Grzegorza Czaję

50           Michałczak Stanisław

51           Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy reprezentowany przez Pana Krzysztofa Czaję

52           Mikołajczyk - Szarek Anna

53           Mikołajczyk Władysław

54           Mikołajewicz Barbara

55           Niewiadomska- Bochnak Beata

56           Noworolnik Jacek

57           Ochotnicza Straż Pożarna w Krośnicy reprezentowana przez Panią Martę Brząkała

58           Oleksy Joanna

59           Pawłowska Aneta

60           Piątek Małgorzata

61           Pieniński Oddział Związku Podhalan w Szczawnicy reprezentowany przez Panią Elżbietę Wiercioch

62           Piszczek Magdalena

63           Piszczek Zofia

64           Plewa Cecylia

65           Plewa Paulina

66           Polczyk Bolesław

67           Polczyk Elżbieta

68           Polskie Stowarzyszenie Flisaków Pienińskich reprezentowane przez Pana Jerzego Regiec

69           Ponicki Edward

70           Ptaszek Grzegorz

71           Rowerowo-Motocyklowy Klub Tylmanowa reprezentowany przez Pana Czesława Ligasa

72           Salamon Jolanta

73           Rzymskokatolicka Parafia pw. Św. Marcina w Grywałdzie reprezentowana przez Panią Agatę Sobkowiak

74           Skubisz Gerwazy

75           Stowarzyszenie „Młodzi Inaczej” 60+ repr. Barbara Fiołkowska

76           Stowarzyszenie Kobiet Pienińskich w Krościenku n. D repr. przez Iwonę Martyniak lub Stanisławę Zarotyńską

77           Szczepaniak Joanna

78           Szczepaniak Marek

79           Szewczyk Bogdan

80           Szlachtowski Marcin

81           Szlaga Jacek

82           Tabor Piotr

83           Tabor Roman

84           Tarchała Monika

85           Urbaniak Maria

86           Urbaniak Stanisława

87           Uzdrowisko Szczawnica  S.A.  reprezentowana przez Prezes Zarządu Panią Gabrielę Kierzyk

88           Węgrzyniak Jan

89           Wiejski Ośrodek Kultury w Ochotnicy Dolnej reprezentowany przez Panią Monikę Jagieła lub Panią Halinę Jagieła

90           Wiejski Ośrodek Kultury w Ochotnicy Górnej reprezentowany przez  Panią Lucynę Rusnak

91           Wiejski Ośrodek Kultury w Tylmanowej reprezentowany przez Panią Kazimierę Jagieła

92           Wojtaszek Alicja

93           Wojtaszek Anna

94           Wojtaszek Beata

95           Wojtaszek Kamil

96           Wojtaszek Piotr

97           Wojtaszek Szymon

98           Wspólnota Leśno – Gruntowa w Szczawnicy reprezentowana przez Adama Salamona

99           Zachura Przemysław

100         Zachwieja Czesława

101         Zaród Celina

102        Ziemianek Maria