Kolejne konsultacje - 29 listopada 2019r. w gminie Krościenko n/D i Czorsztyn

Kolejne konsultacje - 29 listopada 2019r. w gminie Krościenko n/D i Czorsztyn

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Gorce-Pieniny” zaprasza mieszkańców, przedsiębiorców, gestorów bazy noclegowej, usługowej, itp. na spotkania konsultacyjne mające na celu przedstawienie koncepcji Strategii Marki Turystycznej Regionu Pienińsko-Gorczańskiego oraz zainteresowanie mieszkańców zastosowaniem stworzonej identyfikacji wizualnej marki regionu.

Spotkania odbędą się w każdej z czterech gmin obszaru LGD „Gorce-Pieniny (Czorsztyn, Krościenko n/D, Ochotnica Dolna, Szczawnica).

Na pierwsze spotkania zapraszamy już 25 listopada 2019 o godz. 11:30 do Urzędu Miasta i Gminy Szczawnica oraz o godz. 15:00 do Wiejskiego Ośrodka Kultury w Ochotnicy Dolnej.

Kolejne odbędą się 29 listopada br. o godz. 12:00 w Urzędzie Gminy Krościenko n/D, a o godz. 16:30 w remizie OSP w Kluszkowcach.

 

Cykl spotkań organizowany jest przez Stowarzyszenie LGD "Gorce-Pieniny" w ramach realizacji zadania publicznego z zakresu turystyki w roku 2019, dofinansowanego z Ministerstwa Sportu i Turystyki pn.: „Strategia budowania marki turystycznej regionu pienińsko-gorczańskiego”.