LGD „Gorce-Pieniny” zawiesza obsługę bezpośrednią

Ze względu na wprowadzenie w powiecie nowotarskim zwiększonych obostrzeń związanych ze wzrostem zakażeń COVID – 19, biuro Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Gorce – Pieniny” nie będzie prowadziło obsługi i doradztwa bezpośredniego.

Od 9 października 2020r. ZAWIESZA OBSŁUGĘ OSOBISTĄ WNIOSKODAWCÓW I BENEFICJENTÓW W BIURZE LGD DO ODWOŁANIA.

Kontakt odbywać się będzie telefonicznie☎ 789304706 i za pośrednictwem poczty e-mail📧 biuro@leadergorce-pieniny.pl, ale nie będzie możliwości kontaktu bezpośredniego z pracownikiem.

Ewentualne wizyty bezpośrednie w biurze LGD powinny ograniczyć się tylko i wyłącznie w celu złożenia dokumentów w ramach prowadzonej oceny wniosków.

Zdajemy sobie sprawę, że część naszych Beneficjentów jest zwolennikiem tradycyjnej formy kontaktu z pracownikami. Jednakże, umieszczenie naszego powiatu w strefie czerwonej oznacza konieczność podejmowania działań na rzecz redukcji potencjalnych nowych źródeł zakażeń. Mamy nadzieję, że nasi Beneficjenci, w trosce o swoje zdrowie, przyjmą decyzję o czasowym zamknięciu obsługi bezpośredniej ze zrozumieniem. Zapraszamy do kontaktu wyłącznie na odległość za pośrednictwem pocztę e-mail oraz telefonicznie. Dołożymy wszelkich starań, aby zmiany w działaniu biura LGD nie miały wpływu na jakość świadczonych usług doradczych.

 

Pisma, wnioski oraz inne dokumenty można złożyć przed biurem LGD – poprzez wrzucenie do wystawionej skrzynki. W tym przypadku bez potwierdzenia wpływu.