ZAPROSZENIE

ZAPROSZENIE

ZAPROSZENIE 

na Imprezę promująca projekt 

pn: „Twórcy ludowi pogranicza polsko-słowackiego” 

 

Stowarzyszenie LGD „Gorce-Pieniny” od kilku miesięcy realizuje projekt „Twórcy ludowi pogranicza polsko-słowackiego”, który jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu „Tatry" w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013 /Mikroprojekty/. 

Dla przypomnienia stowarzyszenie na ten cel otrzymało dotację w wysokości ponad 20 tys. Euro, oraz dotację w wysokości 2300zł ze środków FUNDACJI „EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU WSI POLSKIEJ w ramach IV edycji PROGRAMU WSPIERANIA AKTYWNOŚCI LOKALNEJ NA TERENACH WIEJSKICH „RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ”

Ostatnim działaniem projektu jest konferencja oraz impreza podsumowująca projekt. W związku z tym Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania : Gorce- Pieniny”serdecznie zaprasza na imprezę promującą projekt, która odbędzie się w amfiteatrze „Pod Wierzbą” w Krościenku w dniu 29 sierpnia 2010 r. Otwarcie imprezy o godzinie 16.00. W programie m. in. występy zespołów z Polski i ze Słowacji, recital Mileny Walosik z Krościenka, konkursy z nagrodami, degustacja potraw regionalnych przygotowana przez KGW z obszaru LGD.