Relacja z Dnia Dziecka z leaderem

Dnia 4 czerwca 2017r. na deskach amfiteatru „Pod wierzbą” w Krościenku n/D świętowaliśmy po raz ósmy Dzień Dziecka z Leaderem.  Zebrało się mnóstwo dzieci i tych młodszych, które zajadały się watą cukrową kurczowo trzymając się mam, i tych starszych, które ochoczo biegały po zielonej trawie łapiąc wielkie kolorowe bańki mydlane. Na dzieci czekało mnóstwo słodkości, które ochoczo serwował czorsztyński miś „Pieninek”.

Na scenie amfiteatru kolejno prezentowały się dzieci. Występy artystyczne w postaci teatru prezentującego „Rzepkę”, gdzie w rolę aktorów wcieliły się dzieci ze szkoły podstawowej w Krościenku oraz pieniński folklor w wykonaniu zespołu dziecięcego „Małe Pieniny”.

Atmosfera szczerej radości i zabawy, którą tak perfekcyjnie nakreślić umieją tylko dzieci była niemal namacalna. W rytm melodii dziecięcych, które zaprezentował zespół „Białopotocanie” zakończyliśmy ten radosny dzień.

W imieniu organizatorów dziękujemy wszystkim, którzy w tym dniu byli z nami. Zespołom, wolontariuszom, opiekunom. A Wam drogie dzieci….radości i uśmiechu na każdy dzień. Niech dzień dziecka trwa przez całe Wasze dzieciństwo.

 

Przepraszamy za niewłaściwą datę na zdjęciach, elektronika nie są naszą mocną stroną :-)